4.2 C
Pec
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

Pikat kufitare në Bërnjak dhe Jarinje ende të mbyllura

Pikat kufitare në Bërnjak dhe Jarinje janë ende të mbyllura.

Kështu është bërë e ditur në përditësimin e fundit të Qendrës Kombëtare për Menaxhimin Kufitar.

Ndërkaq, pritjet në pikat e tjera kufitare për hyrje dhe dalje nga Kosova janë deri në 5 minuta. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...