8.2 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024

Pioli rrezikon shkarkimin nga Milani, këta janë kandidatët për ta zëvendësuar

Stefano Pioli nuk e ka vendin e sigurt tek skuadra e Milanit.Tashmë po fliten disa emra që mund ta zëvendësojnë Piolin në postin e trajnerit.

Në krye të listët duket të jetë Antonio Conte, i cili ëshë pa punë.Po ashtu, kadidatura e Contes mbështetet fuqimisht nga Ibrahimoviç.

Emrat tjerë në listën e italianëve janë edhe Thiago Motta, Raffaele Palladino si dhe Roberto De Zerbi.Pas 20 xhirove, Milani gjendet në pozitën e tretë në tabelë me 42 pikë, nëntë më pak se lideri.

Takimin e radhës, do ta kenë në udhëtim tek Udinese./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...