11.8 C
Pec
E mërkurë, 17 Prill, 2024

"Piramida e Tiranës" pas rikonstruksionit (Foto)

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama njoftoi sot rikonstruksionin e Piramidës së re. Ajo do të bëhet një qendër e teknologjisë dixhitale për të rinjtë.

Rama kishte thënë dikur se ishte kundër rrëzimit të “Piramidës së Tiranës” pasi beson se objekti duhet të ruajtur si dëshmi e historisë dhe kulturë së Shqipërisë.

Loading…
]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...