15.2 C
Pec
E enjte, 1 Qershor, 2023

Pishina e Gërmisë me pamje të re, hapet në qershor

Komuna e Prishtinës, ka bërë të ditur se pishina e Gërmisë po vjen me pamje të re dhe se do të hapet në qershor.

Në njoftim bëhet e ditur janë duke e lyer guaskën e pishinës, do të ketë investime në amfiteatër dhe në terrenin sportiv.

“Pas 10 vjetësh, pishinës së Gërmisë po i kthehet freskia.

Pishina po vjen me një ambient të ri: guaskë të lyer, investime në amfiteatër dhe në terrenin sportiv, renovim të tualetit, shtretër për relaks, gjelbërim të shtuar, si dhe me kënd të ushqimit dhe aktivitete të shumta artistike për të gjitha grupmoshat.

Pishina hapet në qershor”, thuhet në njoftim.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...