2.9 C
Pec
E enjte, 30 Mars, 2023

Pjesëtarë të familjes Jashari i dërgojnë mesazh Luizit në BBVA: Të përshëndesim nga Prekazi heroik

Luiz Ejlli është kthyer në personazhin e preferuar të shumë shqiptarëve anë e mbanë trojeve shqiptare.

Së fundmi, Big Brother VIP Albania ka mundësuar që shqiptarët nga mbarë bota t’i dërgojnë banorëve mesazhe përmes një aplikacioni online të quajtur ‘Big love’.

Banorët mund të zgjidhin një emoji që nis nga vlera tri euro deri në 100 euro, e cila është kurora. Një e tillë i është dedikuar Luizit nga pjesëtarë të familjes heroike, Jashari.

Bëhet fjalë për Hamëz Jasharin, djalin e Bekim Jasharit, i cili i ka dërguar një mesazh ku shkruhet: “Të përshëndes nga Prekazi Heorik i Adem Jasharit”.

Me të lexuar këtë mesazh, këngëtari shkodran është entuziazmuar tej mase dhe ka falënderuar nga emra familjen heroike. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...