31.3 C
Pec
E shtunë, 22 Qershor, 2024

Po e pastronte, shkrep gabimisht armën punonjësi i Gardës

Një 28-vjeçar, punonjës në Gardën e Republikës është paraqitur në spital për ndihmë mjekësore të premten.

Sipas policisë shqiptare, i riu dyshohet se është vetëplagosur me armën e shërbimit.

Paraprakisht dyshohet si i riu ka qenë duke pastruar armën dhe gabimisht i është shkrepur. Plumbi i shkrepur e ka kapur në dorë dhe në këmbë, shkruan Abcnews.al

Në lidhje me rastin është njoftuar AMP, dhe në bashkëpunim me grupin hetimor po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...