10.1 C
Pec
E enjte, 18 Prill, 2024

Policia e Kosovës, arreston një serb në Leposaviq.

Policia e Kosovës, ka arrestuar në Leposaviq, një qytetarë të Kosovës, i komuntitetit serb, i cili ka tentuar që në mënyrë ilegale të transportoj me kamionin e tij dru pa dokumentacion e nevojshëm.

Përsoni i dyshuar është liruar ndërsa rasti porcedohet në procedurë të rregullt, masa e drunjëve i është konfiskuar.

Policia dhe Dogana e Kosovës, në zonat ku mund të ketë kontrabandë të madhërave kanë shtuar angazhimet dhe numërin e përsonelit në mënyrë që të mos lejohet që në forëm kontrabande të futen madhëra në këtë zonë.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...