4.2 C
Pec
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

Policia e Kosovës i shoqëron në stacionin policor 49 pelegrinë

Policia e Kosovës i ka dërguar në stacionin e policisë në jug të Mitrovicës 49 pelegrin, për ti verifikuar dhe testuar për parafinë.

Burime të mediave kanë thënë se 49 pelegrinëve do të iu bëhen testet për gjurmë të armëve , nëse ata kanë përdorur armatim gjatë sulmeve të sotme ndaj Policisë së Kosovës.

“Pasi të testohen do të merren masa të nevojshme ndaj pelegrinëve ”, ka thënë ky burim. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...