9.1 C
Pec
E premte, 23 Shkurt, 2024

Policia e Kosovës kërkon identifikimin e këtij personi që ndodhet në kërkim

Njësiti i hetimeve të stacionit policor të Fushë Kosovës, me autorizim nga prokuroria kompetente, kërkon ndihmë nga qytetarët në ofrimin e informatave, të cilat do të ndihmonin në identifikimin dhe arrestimin e personit  që shihet në fotografi.

“I dyshuari kërkohet për përfshirje në një rast, Vjedhja e rëndë, që është raportuar në polici me datën 04.11.2023”, njofton policia.

“Të nderuar, për çdo informatë që mund të çojë në identifikimin e personit apo vendodhjes së saj, kontaktoni policinë në numrin e telefonit: 192”, u thotë policia qytetarëve./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...