15.8 C
Pec
E hënë, 25 Shtator, 2023

Policia jepë detaje për djegien e fabrikës së mobileve në Suharekë

Një fabrikë e mobileve në Suharekë, është përfshirë nga zjarri të shtunën.

Policia përmes raportit 24 orësh ka dhënë detaje lidhur me këtë rast.

Sipas policisë kjo mobilieri është përfshirë nga zjarri në rrethana të panjohura.

“Në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri një fabrikë e mobileve. Njësitet policore, zjarrfikësit, me ndihmën edhe të punëtorëve fabrikës ka rritur që ta lokalizojnë dhe fikin zjarrin. Të lënduar nuk ka në këtë rast”, ka njoftuar policia.

Në vendin e ngjarjes ka dalë edhe eksperti i zjarreve. Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...