8.4 C
Pec
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Policia jepi detaje për një dhunim në tentativë, viktima arriti të ikë

Një person është arrestuar, të premten në Prishtinë.

Policia ka njoftuar se ai ka tentuar ta dhunojë një person, mirëpo viktima kishte rezistuar dhe më pas ka ikur.

“DHUNIM NË TENTATIVË- Prishtinë 10.03.2023 – 21:30, Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për veprën e lartcekur. Viktima kishte rezistuar dhe ka arritur që të shmanget. Viktimës i është ofruar tretmani mjekësorë. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.”

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...