2.7 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Policia ka kryer sot dy bastisje në Zveçan, nuk ka të arrestuar

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka kryer dy bastisje sot në komunën e Zveçanit.

Zëvendësdrejtori i Policisë së Kosovës për rajonin e veriut, Veton Elshani, i cili ka shtuar se nga ky aksion i policisë nuk ka persona të arrestuar.

Sipas Elshanit bastisjet janë bërë në lidhje më me ngjarjet e fundit në Banjskë të Zeçanit.

“Mund ta konfirmoj se kemi kryer bastisje në lidhje me rastin e Banjskës. Njëra bastisje është kryer në Rudarë dhe një tjetër afër komunës në Zveçan. Nuk kemi persona të arrestuar”, ka thënë Elshani./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...