27.8 C
Pec
E martë, 18 Qershor, 2024

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për gjetjen e kësaj të dyshuare për vjedhje

Policia e Kosovës ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për identifikimin dhe arrestimin e të dyshuarës për një rast të vjedhjes.

Sipas policisë, rasti kishte ndodhur në prill të 2024-ës.

Komunikata e plotë:

Kërkesë për bashkëpunim – identifikim të personit të dyshuar

Njësiti i hetimeve të stacionit policor Qendra në Prishtinë, me autorizim nga prokuroria kompetente, kërkon ndihmë nga qytetarët në ofrimin e informatave, të cilat do të ndihmonin në identifikimin dhe arrestimin e personit që shihet në fotografi.

E dyshuara kërkohet për një rast të vjedhjes që ka ndodhë në muajin prill 2024.

Të nderuar, për çdo informatë që mund të çojë në identifikimin e personit apo vendodhjes së saj, kontaktoni policinë në numrin e telefonit: 192./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...