4.1 C
Pec
E enjte, 22 Shkurt, 2024

Policia konfirmon vdekjen e tre personave në aksidentin në Prizren

Mbrëmja e të shtunës ka qenë tragjike në qytetin e Prizrenit.

Tre persona kanë humbur jetë si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur gjatë garave me makina në autostradën “Ibrahim Rugova” në afërsi të Prizrenit.

Rasti është konfirmuar edhe nga policia e Kosovës.

Aksidenti ka ndodhur në orën 23:22 dhe se tre persona kanë vdekur.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...