22.9 C
Pec
E shtunë, 13 Korrik, 2024

Policia konfiskon armë dhe municion në Pejë

Një person është arrestuar në Pejë, pasi që gjatë kontrollit në veturën e tij janë gjetur dhe konfiskuar një pistoletë Zoraki me një karikator, një shufër metalike dhe një elektroshok.

Gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarit janë gjetur dhe konfiskuar edhe 120 copë fishekë.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...