24.2 C
Pec
E shtunë, 19 Qershor, 2021

Policia ndërpret garën me automjete në Orlloviq – tre të arrestuar

Inspektorati i AVUK, ai komunal dhe Policia kanë intervenuar për ta ndaluar organizimin e një gare me automjete.

“Klan Kosova” raporton se tre persona janë arrestuar për shkak të këtij organizimi.

Policia e Kosovës ka gjobitur pjesmarrësit./Njeshi/

 

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...