18.8 C
Pec
E premte, 24 Maj, 2024

Policia në kërkim të çiftit, publikon fotografi

Policia e Kosovës ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për identifikimin e dy personave të dyshuar.

Policia ka publikuar edhe fotografitë e çiftit.

Policia ka njoftuar se njësiti i hetimeve të stacionit policor të Drenasit, me autorizim nga prokuroria kompetente, kërkon ndihmë nga qytetarët në ofrimin e informatave, të cilat do të ndihmonin në identifikimin dhe arrestimin e personave që shihen në fotografi / video.

“Personat e dyshuar kërkohen për përfshirje në një rast, Shpërdorim i pasurisësë huaj , që ka ndodhur gusht të vitit 2023”, thuhet në njoftimin e policisë.

“Të nderuar, për çdo informatë që mund të çojë në identifikimin e personave apo vendodhjes së tyre, kontaktoni policinë në numrin e telefonit: 192”, ka bërë thirrje policia./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...