17.2 C
Pec
E mërkurë, 20 Tetor, 2021

Portali ‘NJESHI’ – Shpallë KONKURS për dy gazetarë/e

Portali ‘Njeshi’, ombrellë e ‘RADIO 1’, SHPALLË Konkurs pune, për dy gazetarë/e, me angazhim për afat të caktuar pune.

Kushtet:

  1. Të jetë student/e ose të ketë të kryer fakultetin e gazetarisë.
  2. Të ketë njohuri ose përvojë pune në media.
  3. Të ketë aftësi të të shprehurit dhe të folurit bukur edhe në radiofoni.
  4. Të zotërojë punën me kompjuter.
  5. Të zotërojë gjuhën angleze.
  6. Të shprehë gatishmëri edhe për punët në terren.
  7. Të jetë i aftë /e aftë/ të punojë në presion të kohës.

CV-të mund ti dërgoni në; [email protected]

Kandidatët-tet do ti nënshtrohen testit me shkrim dhe verbal.

Konkursi mbetet i hapur 5 ditë që nga dita e Shpalljes, (20.09.2021 deri më 25.09.2021).

Me respekt: Portali ‘Njeshi’ & ‘RADIO 1’.

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...