9.7 C
Pec
E martë, 21 Mars, 2023

Porto dhe Interi zhvillojnë ndeshjen kthyese të tetës së finales – formacionet zyrtare

Në Estadio do Dragao zhvillohet ndeshja kthyese e 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve, ndërmjet Portos dhe Interit.

Nerazzurrët e fituan me rezultat 1-0 sfidën e parë në Giuseppe Meazza dhe do ta startojnë takimin me epërsi.

Trajnerët Sergio Conceicao dhe Simone Inzaghi kanë bërë zgjedhjet e lojtarëve që do të luajnë nga minuta e parë.

Formacioni startues i Portos: Diogo Costa; Pepe, Fabio Cardoso, Marcano, Zaidu; Grujic, Uribe, Eustaquio, Galeno; Taremi, Evanilson.

Formacioni startues i Interit: Onana; Darmian, Acerbi, Bastoni; Dumfries, Barella, Çalhanoglu, Mkhitaryan, Dimarco; Lautaro Martinez, Dzeko./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...