4.7 C
Pec
E martë, 28 Nëntor, 2023

Prapaskenat e “5 Herë Jo” – çfarë do të sjellin Bora dhe Donaldi në filmin e ri?

“5 Herë Jo” pritet të dalë në kinematë shqiptare nga muaji dhjetor. Filmi, me protagonistë kryesorë Donald Veshajn dhe Bora Zemanin, tashmë ka sjell copëzat e para.Derisa kanë mbetur edhe pak ditë deri te premiera e këtij filmi, tashmë janë publikuar disa pjesë të reja nga prapaskenat.

Foto: Screenshot/Instagram

Dyshja e famshme sjellin detaje nga romanca e tyre disavjeçare, e cila njëherësh pati ulje edhe ngritje të shumta. Ata u ribashkuan pas daljes së prezantuesit nga Big Brother VIP Albania, pasi gjatë kohës që ishte brenda ai krijoi lidhje me këngëtaren Beatrix Ramosaj.

Foto: Screenshot/Instagram

Romanca e Borës me Donaldin vjen pas ndarjes së saj nga Vin Veli, me të cilin ka edhe një djalë. Pritet të shihet se çfarë ka përgatitur çifti për publikun e fansat e tyre./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...