2.9 C
Pec
E martë, 28 Nëntor, 2023

Presidenti Thaçi dekoroi me medaljen presidenciale gazetarin Armand Shkullaku

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka dekoruar sot me Medalje Presidenciale gazetarin Armand Shkullaku, i cili nga vitet e 90-ta ka dhënë kontribut të pareshtur në ngritjen e cilësisë dhe modernizimin e gazetarisë në vendet tona.

“Gjurmë të pashlyeshme, ai kanë lënë edhe në Kosovë, ku me ide dhe përkushtim kontribuoi shumë në afrimin e vazhdueshëm të shqiptarëve përtej kufijve”, shkruan Thaçi në Facebook. /Njeshi/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...