17.2 C
Pec
E enjte, 13 Qershor, 2024

Presidentja i bën homazh Drenicës nga një fushë me lulekuqe

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka bërë homazhë në Drenicë. Ajo në rrjetin social Facebook ka shpërndarë një fotografi nga një fushë me lulekuqe.

E veshur po ashtu me një fustan ngjyrë të kuqe, Osmani shkroi se “Lulëkuqet e Drenicës, të ujitura ndër shekuj me gjakun e grave dhe burrave që kurrë se ndalën angazhimin për liri!”./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...