26 C
Pec
E shtunë, 22 Qershor, 2024

Presidentja: Kosovën e mbrojmë dhe e mbajmë të sigurt me aleatë

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e ka pritur në Presidencë komandantin e KFOR-it, Özkan Ulutaş.

Pa dhënë shumë detaje mbi diskutimin e tyre, Osmani tha se Kosova mbrohet dhe mbahet e sigurt bashkë me aleatët.

“Kosovën e mbrojmë dhe e mbajmë të sigurt bashkë me aleatë!”, ka shkruar Osmani./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...