13.1 C
Pec
E hënë, 2 Tetor, 2023

Presidentja nga Rahoveci lavdëron Hardhfesti-n

Presidentja e shtetit, Vjosa Osmani ishte dje në Rahovec, ku të gjithë mblidhen bashkë, filloi vjelja e rrushit dhe nisi Hardhfesti.

May be an image of 2 people

Vjelja e 🍇, panairi i 🍷, muzikë, art, pikturë, shëtitje me tren & biçikleta, minimaratonë, trashëgimi kulturore, aktivitete mjedisore, gara, shfaqje, biseda të frytshme, argëtim për të gjitha grupmoshat. E mbi të gjitha, verërat e jashtëzakonshme të prodhuesve kosovarë që tashmë eksportojnë në të gjitha anët e botës.

May be an image of 5 people and wine

Për tri ditë festival, çdo vit duke u dyfishuar numri i turistëve. Filloi dje, përfundon me 3 shtator. #VizitojeniRahovecin./Njeshi/

May be an image of 3 people
May be an image of 3 people and wine
May be an image of 8 people
May be an image of 5 people and text
May be an image of 4 people and text
May be an image of 6 people, drink and text
May be an image of 3 people and text
May be an image of 4 people and champagne
May be an image of 7 people, drink and text
May be an image of 7 people, wine, silver oak tree and text that says 'pepsi'
May be an image of 3 people and drink
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...