4.7 C
Pec
E hënë, 22 Prill, 2024

Presidentja Osmani niset drejt Lipjanit, futet live në Facebook

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, është nisur drejt Lipjanit. Këtë e konfirmoi vetë ajo përmes një video-live në Facebook.

Ajo tha se Lipjani është komuna më dinamike sa i përket zhvillimit ekonomik, pasi siç tha atje operojnë mbi 2 mijë e 500 biznese.

Presidentja pritet të takohet me kryetarin e kësaj komune, Imri Ahmeti, me të cilin do të ketë edhe deklarim për media.

Osmani do të takojë gra dhe të rinj, komunitete joshumicë dhe biznese të Lipjanit./Njeshi/

 

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...