3.8 C
Pec
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

Presidentja Osmani pret sot në takim dy senatorë, më pas paraqitet para mediave

Do të pres sot në takim, Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani me fillim në orën 09:30, senatoren Jeanne Shaheen dhe senatorin Peter Welch, në fund takimit do të ketë deklarim për media.

Ky takim, do të zhvillohet në Kabinetin e Presidentes.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...