20.1 C
Pec
E enjte, 28 Shtator, 2023

Presidentja Osmani: Sa më afër nesh mërgata, më e zhvilluar dhe më e fuqishme Kosova

Presidentja e Republikes së Kosovës, Vjosa Osmani takoi pjesëtarë të mërgatës sonë në zyre e nëpër komuna të ndryshme.

Osmani tha se mërgata jonë janë frymëzim me rrëfimet e tyre dhe me lidhjet e pathyeshme me Kosovën e si kontributdhënës të pashoq.

Kosova është shtëpi e tyre ndaj secili nga ta është duke bërë shumë që shteti ynë të ecë përpara. Sa më afër nesh mërgata, më e zhvilluar dhe më e fuqishme Kosova, tha Presidentja Osmani./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...