20.5 C
Pec
E martë, 16 Prill, 2024

Presidentja sot me adresim mbi sfidat e shekullit 21

Presidentja e Republikës së Kosovës Vjosa Osmani, sot në ora 10:10 minuta, do të mbajë adresimin “Avansimi i lidershipit gjithëpërfshirës si domosdoshmëri strategjike në adresimin e sfidave të shekullit 21”.

 

Ndryshe, sot shënohet edhe dita e dytë e kësaj konference me titull e moto “Java e Gruas 2024”.

Ngjarja dhe adresimi i presidentes organizohet në “Emerald Hote’./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...