15.3 C
Pec
E diel, 26 Maj, 2024

Princi Willam bën daljen e parë publike që nga njoftimi i Kate për kancerin

Princi William dhe djali i tij i madh, Princi George u panë për herë të parë në publik që nga njoftimi i Princeshës Kate se vuan nga kanceri.

Princi William së bashku me djalin e tij kishte zgjedhur ta shihnin ndeshjen e Aston Villas në Villa Park në Birmingham, shkruan The Independent, përcjell klankosova.tv

George mbante një shall të Aston Villas, ndërsa dyshja festuan fitoren 2-1 të klubit kundër Lille në ndeshjen e parë të çerekfinales së Europa Conference League.

Në mars, Princesha e Uellsit, Kate, zbuloi se po i nënshtrohej trajtimit për kancer me në një video-mesazh emocional pas muajsh spekulimesh për shëndetin e saj. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...