27.1 C
Pec
E mërkurë, 12 Qershor, 2024

Prindërit e ish-presidentit, Hashim Thaçi e vizitojnë atë pas dy vjetësh

Fondacioni “Përkrahje për Mbrojtjen Juridike të Hashim Thaçit”, ka bërë të ditur se  prindërit e presidentit HashimThaçi, pas 2 vjetësh kanë vizituar djali e tyre.

“Sot sërish e kanë marrë rrugën e largët nga Kosova drejt Holandës për ta vizituar dhe për t’u çmallur me djalin e tyre. Ata kanë hyrë në takim në orën 13:30 dhe do të qëndrojnë deri në orën 16:00. Problemet shëndetësore me të cilat po përballen janë të shumta, por i madh ishte edhe malli për ta takuar djalin e tyre”, thuhet në njoftimin e Fondacioni “Përkrahje për Mbrojtjen Juridike të Hashim Thaçit”. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...