7 C
Pec
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Prishtina e kujton legjendën Bllazheviq: Erdhi dhe shkoi si shpëtimtar, i bashkoi shqiptarët

FC Prishtina e ka kujtuar trajnerin e saj, Qiro Bllazheviq përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale.

Bardhekaltrit i kanë kujtuar momentet magjike që i kaluan me trajnerin kroat, i cili e kishte ndihmuar këtë ekip për të qëndruar në ligën elitare jugosllave.

Më poshtë mund ta lexoni postimin e klubit më të madh në vend, pas vdekjes së trajnerit kroat. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...