-0.1 C
Pec
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Prishtina e mposht skuadrën e njohur greke

Prishtina e ka fituar miqësoren ndaj skuadrës së njohur greke, Ael Larissa. Në ndeshjen e zhvilluar në “Fadil Vokrri”, skuadra e Munishit ka fituar me rezultat 2-0.

Mendurim Hoti dhe Albin Prapashtina kanë qenë golashënuesit e Prishtinës në këtë ndeshje.

Ael Larissa për disa vite ka qenë në Superligën greke, ndërsa këtë edicion garon në Ligën e Dytë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...