17.2 C
Pec
E mërkurë, 20 Tetor, 2021

Prishtina prezanton sulmuesin Besart Berisha

Klubi më i madh nga Kosova, Prishtina ka prezantuar zyrtarisht sulmuesin e transferuar javën e kaluar, Besart Berishën.

Kampioni aktual i Superligës së Kosovës ka shfrytëzuar objektet e klubit për të prezantuar sulmuesin prishtinas.

Në prezantim, Besart Berisha ka falënderuar ata që i dhanë mundësinë e transferimit, teksa ka zbuluar edhe pritjet.

“Mendimi im është që Prishtina është klubi ma i madh. Gjithmonë e kam përcjell, kam pasur kontakte shumë”.

“Jam i lumtur që kam ardhur dhe me tregu të drejtën mezi po pres t’ia fillojë stërvitjet”, përfundoi sulmuesi i njohur. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...