2.7 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Pritjet deri dy orë e gjysmë te Dheu i Bardhë

Kolona e veturave për të hyrë në Kosovë, është 1,500 metra  në pikëkalimin tek Dheu i Bardhë.

Qytetarët janë duke pritur aktualisht deri në dy orë e gjysmë për të kaluar përmes kësaj pike.

Në Merdarë pritjet janë një orë e 20 minuta, derisa në Mutivodë dhe Muçibabë nga gjysmë ore.

Në pikëkalimet tjera kufitare pritja për të hyrë është 3-5 minuta, gjithashtu edhe për të dalë, përveç Dheut të Bardhë që është 10 minuta.

pritjet

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...