15.1 C
Pec
E diel, 26 Mars, 2023

Projektligji Antidoping shtohet si pikë e rendit të ditës në kuvend

Kuvendi i Kosovës është duke e mbajtur seancën e radhës ku në rend të ditë është paraparë që të shqyrtohen 12 pika.

Në fillim të seancës, si pikë në rend të ditës është shtuar edhe Projektligji Antidoping.

Gjithçka është bërë me kërkesë të kryetarit të komisionit për arsim, Ardian Golës dhe është vendosur si pikë e 8-të e rendit të ditës. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...