7 C
Pec
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Prokuroria Themelore në Pejë, shpalosë detajet rreth zyrtarëve komunal që dyshohen për korrupsion

Në Prokurorinë Themelore në Pejë, po zhvillohet konferenca për shtyp, që u paralajmërua ditë më parë, rreth disa te dyshuarve për korrupsion.

Raportohet se janë shpallur si të pandehur, 10 zyrtarë komunal të Komunës së Pejës, katër drejtorë komunal, dy udhëheqës të sektoreve përkatëse si dhe dy xheodet.

Lajmi në përditësim. /Njëshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...