4.9 C
Pec
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Protestojnë punëtorët e sigurimit fizik të KEK-ut

Sot nga ora 10:00 Shoqata Sindikale e Sigurimit Fizik në KEK do të mbajë protestë përpara zyrave të KEK-ut dhe objektit të Qeverisë.

“Shoqata Sindikale e Sigurimit Fizik në KEK organizon protestë përpara zyrave të KEK-ut dhe objektit të Qeverisë. (Sheshi “Zahir Pajaziti”/ Sheshi “Skënderbeu”, Prishtinë)”./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...