15.9 C
Pec
E mërkurë, 7 Qershor, 2023

PSD dorëzon sot padi ndaj Agjencionit për Informim dhe Privatësi

Do të dorëzojë sot Partia Socialdemokrate, padi ndaj Agjencionit për Informim dhe Privatësi.

Kjo padi, do të bëhet pranë Gjykatës Themelore të Prishtinës në orën 11:00.

Pas dorëzimit, do të mbahet konferencë për media.

“Me datën 18 prill (e martë), nga ora 11:00, PSD do të dorëzoj padi ndaj Agjencionit për Informim dhe Privatësi në Gjykatën Themelore të Prishtinës. Pas dorëzimit do të mbahet konferencë për media”, thuhet në njoftimin e PSD-së. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...