3.9 C
Pec
E mërkurë, 29 Mars, 2023

PSD e ka edhe një mesazh për Kurtin

Partia SocialDemokrate ka edhe një mesazh për kryeministrin Albin Kurti, anipse ai tash e disa orë është duke zhvilluar takime në Ohër lidhur me aneksin e zbatimit të marrëveshjet për normalizimin e marrëdhënieve mes Kosovës dhe Serbisë.

Asdren Shala i PSD’së ka publikuar një fotografi ku shihet lideri i kësaj partie, Dardan Molliqaj dhe disa anëtarë të tjerë.

Krahas fotografisë, Shala ka shkruar: “Kunder Asociacionit!”.

Kujtojmë se pak para se të nisë takimin mes presidentit serb Aleksandër Vuciq dhe kryeministrit Albin Kurti, Dardan Molliqaj i ka bërë një lërkesë Kurtit që të tërhiqet nga bisedimet dhe “të mos pranojë”.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...