11.2 C
Pec
E shtunë, 25 Mars, 2023

PSD-ja me aksion para qeverisë për dialogun me Serbinë dhe planin franko-gjerman

Partia Socialdemokrate ka bërë të ditur se sot do të mbajë një aksion simbolik para objektit të qeverisë.

Ky aksion pritet të zhvillohet me fillim nga ora 13:00 dhe do të mbahet në lidhje me dialogun Kosovë-Serbi dhe planin franko-gjerman.

“Me datën 6 mars (e hënë), nga ora 13:00, PSD do të mbajë një aksion simbolik pranë objektit të qeverisë në sheshin “Skënderbeu” në lidhje me dialogun Kosovë-Serbi dhe planin franko-gjerman”, thuhet në njoftimin e PSD-së. /Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...