7.3 C
Pec
E diel, 26 Mars, 2023

PSD thërret konferencë për medie

Partia Socialdemokrate ka thirrur konferencë për medie, në orën 14:00, në zyret e kësaj partie.

Arsyeja e kësaj konference është marrëveshja e dakorduar në Ohër, nga kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq.

“Sot, me datën 19 mars (e diel), nga ora 14:00, PSD do të mbajë konferencë për media në lidhje me marrëveshjen e dakorduar në Ohër.

Konferenca do të mbahet në zyrën qendrore të PSD-së ( Rr. Bajram Kelmendi, Nr.68)

Ju ftojmë ta ndiqni!”, thuhej në njoftim. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...