8.1 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024

Publicisti Veton Surroi flet sonte në "Rubikon"

Analisti, publicisti dhe njëri nga anëtarët e delegacionit të Kosovës në Rambuje, Veton Surroi do të flet sonte në ora 20:00 për zhvillimet aktuale në Kosovë dhe rreth Kosovës në emisionin “Rubikon” me Adriatik Kelmendi, që transmetohet në Kohavision.

Temat e paralajmëruara që do të diskutohen janë:

Cila është pozita e Kosovës pas vendosjes së taksës?

A duhet të pezullohet?

Cili është skenari më optimal?

Si të vazhdohet me dialogun?

A mund të ketë qeveri gjithëpërfshirëse me afat kalimtar gjatë dialogut?

A ekziston mundësia e rrëzimit të qeverisë? Si të dilet nga kriza qeveritare?

* “Rubikon” është njëri prej emisioneve me më shumë ndikim në proceset politike, sociale e kulturore në Kosovë.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...