26 C
Pec
E shtunë, 22 Qershor, 2024

Publikohet bashkëpunimi i shumë pritur mes Elvanës dhe Ledri Vulës

Bashkëpunimi i shumë pritur mes dyshes fantastike, Ledri Vula dhe Elvana Gjata më në fund është publikuar.

“No Love” quhet kënga që “njëshi” i hip-hopit dhe “njëshja” e popit publikuan para pak minutave.

Dyshja ka bashkëpunuar disa herë, e suksesi në ato projekte ka qenë i padiskutueshëm, raporton Indeksonline.

Edhe një herë, të dy në kulmin e suksesit, kanë bashkuar forcat për një tjetër duet, që padyshim do të jetë hiti i kësaj vere./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...