14.7 C
Pec
E enjte, 30 Mars, 2023

Publikohet foto e përbashkët e Efit dhe Mozzik, a janë në lidhje dashurie?

Efi dhe Mozzik janë bërë bashkë për diçka, por se çfarë i lidhë më saktësisht dyshen e famshme nuk e dijmë as ne.

Megjithatë, është Mozzik ai i cili ka shpërndarë një video të përbashkët ku edhe na lë të kuptojmë se shumë shpejt do të publikojë projektin e tij më të ri muzikor.

Megjithatë, Efi dhe Mozzik duket se kanë qëndruar shumë afër njëri- tjetrit brenda një makine./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...