12.2 C
Pec
E enjte, 23 Mars, 2023

Pejë: Nga 1 Shkurti orar i kufizuar për disa biznese, Komuna tregon për kategoritë e caktuara

Nga një shkurti, Komuna e Pejës kërkon zbatimin e orarit të punës prej orës 07:00 deri në orën 23:00, për disa veprimtari.

Drejtoria e Zhvillimit Ekonomik, ka publikuar rregulloren, ku saktësohet se në të njëjtat veprimtari, do të pushohet ditëve të diela, si dhe bizneset që përjashtohen nga ky kufizim.

Në linkun e mëposhtëm, mund të shihni në detaje, se cilat lokale nuk do të punojnë, si dhe të tjerat që nuk janë të përfshira në këtë kufizim./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...