4.3 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Punime në rrjet, katër lagje të Pejës, deri në ora 17:00 pa ujë

Zyra Për Media e KRU ‘Hidrodrini’ në Pejë, ka njoftuar për Ndërperje të planifikuar të furnizimit me ujë, për disa lagje të Pejës.

Ndërprerja vie si shkak i punimeve investive të rrjetin furnizues.

‘Rrugët ‘Besnik Lajqi’, Pandeli Sotiri’, ‘Mic Sokolli’ dhe Kompleksi industrial ‘Interex’ nuk do kenë furnizim me ujë deri në ora 17:00′-thuhet në njoftim.

Njoftimi i plotë:

‘KRU ‘Hidrodrini’-Pejë
Njësia Operative – Pejë
Ndërprerje për punime

Për shkak të punimeve që po zhvillohen në projektin unazor në rrugën ‘Qamil Morina’, do të ndërpritet furnizimi me ujë nga ora 10:00 deri në ora 17:00 në rrugët ‘Besnik Lajqi’, Pandeli Sotiri’, ‘Mic Sokolli’ dhe Kompleksi industrial ‘Interex’.’-thuhet në njoftimin nga Zyra për Media e KRU ‘Hidrodrini’ – Pejë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...