22.5 C
Pec
E martë, 23 Korrik, 2024

Punimet në rrugën Mitrovicë-Prishtinë, Durmishi: Po ecin me ritme të shpejta

Zëvendësministrit i Mjedisit, Hysen Durimishi ka bërë sot të ditur se punimet në rrugën Mitrovicë-Prishtinë, po ecin me ritme të shpejta, ku po punohet çdo ditë.

Durmishi në një postim në Facebook shkruan se kjo rrugë ka një rëndësi të veçantë.

“Punimet në rrugën Mitrovicë-Prishtinë, po ecin me ritme të shpejta, ku po punohet çdo ditë.

Kjo rrugë ka një rëndësi të veçantë pasi është rrugë e cila përballon një fluks të lartë lëvizjeje, dhe ka rëndësi të veçantë pasi është rrugë që lidh qytete e fshatra të vendin tonë”, shkruan ai./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...