27.8 C
Pec
E martë, 18 Qershor, 2024

Punonjësi i Gardës së Shqipërisë dyshohet se u vetëplagos me armën zyrtare

Një punonjës i Gardës së Republikës së Shqipërisë ka përfunduar në spital me plagë nga arma e zjarrit.

Sipas Policisë së Shtetit, rasti ka ndodhur më datë 24.05.2024, rreth orës 18:00.

“…është paraqitur për të marrë ndihmë mjekësore në SUT, shtetasi F. S., 28 vjeç, punonjës pranë Gardës së Republikës, i cili dyshohet se është vetëplagosur me armën e shërbimit”, ka thënë Policia e Shtetit.

Në lidhje me rastin, policia tha se është njoftuar AMP, dhe në bashkëpunim me grupin hetimor po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...