25.7 C
Pec
E diel, 14 Korrik, 2024

Punonjësit e NGB “Rilindja” sot në protestë


Punonjësit e NGB “Rilindja” organizojnë sot tubim protestues në shenjë pakënaqësie për mosrealizimin e disa të drejtave që kanë të bëjnë me 20-përqindëshin.Protesta fillon në ora 11:00 ndërsa zhvillohet para AKP-së në Prishtinë./Njeshi/

Në Kosovë u mbajtë Samiti i parë i M&A 2024, mbështetur KSWV-OEZK dhe USAID-i

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...