22 C
Pec
E premte, 14 Qershor, 2024

Pushimorja në Banjë të Istogut, Rama: Gati për pensionistët, objekti pas renovimit duket si i ri

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, ka publikuar fotografi të pushimores në Banjë të Istogut, që tha se tash është gati për pensionistët e kryeqytetit.

Rama shkroi në Facebook se çelësat e pushimores ia dorëzuan Shoqatës Komunale të Pensionistëve të Prishtinës.

“Pushimorja në Banjë të Istogut, për pensionistët e Prishtinës, është gati🧓👵 I dorëzuam çelësat e pushimores, Shoqatës Komunale të Pensionistëve të Prishtinës. Objekti pas renovimit duket si i ri, dhe është një ambient super i përshtatshëm, i rrethuar me natyrën e jashtëzakonshme të Banjës së Istogut. Do të kaloni pushime të mrekullueshme!”, shkroi Rama. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...